ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa vec su lose prosli. Moze samo lose ili losije.

Status Quo: Roll Over Lay Down

http://www.index.hr/vijesti/clanak/velika-pobjeda-adrisa-i-agrama-izgleda-da-su-slomili-fabrisa-peruska/1046294.aspx

Mislim da je potrebno vratiti se na ono što službeni izvori kažu – znamo da Adris poduzima sve potrebno, na propisanim mjestima, da se na pravičan način riješi ovaj proces i zaštite Adrisovi interesi. Sve što su do sada napravili pokazuje da rade na tome.

Ako bitne izmjene nacrta nagodbe i novi popratni sadržaji dotad i zadovolje interese Adrisa i Agrama, to još uvijek neće biti dovoljno za miran san Fabrisa Peruška.
https://www.telegram.hr/price/knighthead-i-grupa-borg-u-nemalom-su-problemu-da-bi-progurali-nagodbu-sad-moraju-ispuniti-zelje-adrisa-i-agrama/

bezglavljene ostatke grupe Borg i njihove partnere, poslodavce i sponzore zadesila je u ponedjeljak još jedna nevolja. U bljesku kozmičke pravednosti Visoki trgovački sud (VTS) svojim je rješenjima objavljenim u petak podijelio nove karte i učinio Adris, Agram i Alcu trenutnim dobitnicima u pokeru vjerovnika Agrokora. Ako Knighthead Capital Management i ostali vlasnici obveznica žele sudjelovati u nagodbi, moraju najprije postići dogovor s osporavateljima ukupne vrijednosti svojih tražbina, a to su Adris i Alca. Ili u protivnom, mogu pokrenuti parnični postupak u trajanju od desetak godina, u kojem će pokušati dokazati osnovanost svojih potraživanja.
Adris i Alca sigurno neće odustati od osporavanja tražbina vlasnika obveznica prije nego budu zadovoljni prijedlogom

Ma, dobro je to, evo sreće za oprost mnogima.


Ako bitne izmjene nacrta nagodbe i novi popratni sadržaji dotad i zadovolje interese Adrisa i Agrama, to još uvijek neće biti dovoljno za miran san Fabrisa Peruška.
https://www.telegram.hr/price/knighthead-i-grupa-borg-u-nemalom-su-problemu-da-bi-progurali-nagodbu-sad-moraju-ispuniti-zelje-adrisa-i-agrama/

bezglavljene ostatke grupe Borg i njihove partnere, poslodavce i sponzore zadesila je u ponedjeljak još jedna nevolja. U bljesku kozmičke pravednosti Visoki trgovački sud (VTS) svojim je rješenjima objavljenim u petak podijelio nove karte i učinio Adris, Agram i Alcu trenutnim dobitnicima u pokeru vjerovnika Agrokora. Ako Knighthead Capital Management i ostali vlasnici obveznica žele sudjelovati u nagodbi, moraju najprije postići dogovor s osporavateljima ukupne vrijednosti svojih tražbina, a to su Adris i Alca. Ili u protivnom, mogu pokrenuti parnični postupak u trajanju od desetak godina, u kojem će pokušati dokazati osnovanost svojih potraživanja.
Adris i Alca sigurno neće odustati od osporavanja tražbina vlasnika obveznica prije nego budu zadovoljni prijedlogom

$$$€£¥₩¥£€

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Izgledna je izvanredna divka a kupnjom dionice po 417kn dobiva dodatno na težini. Dobro, današnje divljanje đurice kao i narednih dana će izgleda biti “play of the years“ ovogodišnje trgovine…još samo moram kupiti đuricu i nema zime🐂


Izgledna je izvanredna divka a kupnjom dionice po 417kn dobiva dodatno na težini. Dobro, današnje divljanje đurice kao i narednih dana će izgleda biti “play of the years“ ovogodišnje trgovine…još samo moram kupiti đuricu i nema zime🐂

ovo sam i ja načula za izvarednu. da se smire strasti. ako netko ima nešto konkretnije slobodno neka podijeli

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Šta se to načuli ako nije tajna?


Izgledna je izvanredna divka a kupnjom dionice po 417kn dobiva dodatno na težini. Dobro, današnje divljanje đurice kao i narednih dana će izgleda biti “play of the years“ ovogodišnje trgovine…još samo moram kupiti đuricu i nema zime🐂

Dionica nije 417 kn, nego 448 kn.
Odakle informacija o izvanrednoj dividendi, i odakle ce se isplatiti. Cijela proslogodisnja dobit je iskoristena za redovnu dividendu. Jedino ako se iskoristi davna dobit.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/velika-pobjeda-adrisa-i-agrama-izgleda-da-su-slomili-fabrisa-peruska/1046294.aspx

genijalno. izgubiš više od pola uloga pa se hvališ da nisi izgubio svih 100%
da su to firme u njemačkoj ili USA, isti dan bi smijenili upravu!

Isuse dragi,pa kada je izvanredna dividenda isla iz proslogodisnje dobiti?!
Znadete li vi uopste koliko Adris ima zadrzane dobiti?! Od kada ste vi Paulie na trzistu da pisete ovako??

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


Isuse dragi,pa kada je izvanredna dividenda isla iz proslogodisnje dobiti?!
Znadete li vi uopste koliko Adris ima zadrzane dobiti?! Od kada ste vi Paulie na trzistu da pisete ovako??
.

Masu te zadrzane dobiti je spaljeno u Agrokoru. Novi hotel u Rovinju ne gradite od zraka, vec od stare dobiti. Ako sve isplatite sto cete investirati u buducnosti.

Svaki dan sam sve vise sokiran neznanjem investitora.

Vi ste Paulie ko pali sa Marsa.
Pa imate saopstenje Adrisa da Adris ima potencijal za investicije preko 8 milijardi kuna! Gde vi zivite?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

O kakvoj izvanrednoj dividendi vi sanjate, pa nece u nijednom slucaju dobiti vise novca nego sto je predvidjeno rezervacijama pa da ce odjednom imati neki neplanirani visak koji bi isplatili.

New Report

Close