ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imas vremena kupiti do 18.09 (petak) , 21.09 je dan kad se trguje bez prava na dividendu.

...

Al se trpa po 400,xx [emo_smijeh]

Do kojeg datuma mirovinac mora prodati svoj paket dionica?

To vjerojatno nitko živ nezna. Uglavnom, pritisak je velik, obrana na hrk je izdržala!

Da li zna netko kako se isplaćena dividenda obračunava u godišnoj poreznoj prijavi za 2015. god.

@joskona
prema neslužbenim info PBZ/CO ima fore još 5-6 mjeseci tako da mislim da oni ne rade pritisak na prodaji.
Oni to mogu bez problema rješiti laganini prodajom na sitno. Ne vjerujem da će agresivnije prodavati prije izvanredne dividende…

Pritisak rade PBZ d.d. (skrbnički) na 3. i 4. poziciji.
Ovaj sa pozicije 3. u proteklih pola godine je pokratio za oko 12000, a ovaj na 4. skoro 30.000

Da se nastavim na prethodni post.
Na 19.8. ovaj na poziciji 4. završio je s kupljenih 1.000 kom, dok ovaj s pozicije 3. gotovo da i nije prodavao.
E sad, zašto je branio pad ispod 400 kn i da li su još kupovali protekla dva dana kada je cijena dodatno padala, vidjeti ćemo.
Možda je ovo nekakvo dno i povratak cijene na više razine do dana D.

Mislim da se PBZ mora riješiti Adrisa do 6.9.2015. vjerojatno su dobili produžetak od 1 godine u odnosu na odluku HANFE koju smo ovdje vidjeli. ako je tako onda će cijena još padati. nakon toga kreće – kretanje cijene prema realnoj vrijednosti. Dakle, strpljen – spašen…


a tko ovo ruši cijenu, kome se žuri prodati- nisu mi jasni, al dobro, nema veze.

više me brine naše tržište, 13h a niti 3M prometa, užas..


Mnogi.. Opca je panika koja se siri od Kone preko Us i Eu burzi, a ni nasa nije imuna. Treba se naoruzat strpljenjem. Najbolje ne gledat burzu dok ne prođe ova opca panika. Ili nadokupiti, jer je sve na popustu trenutno.

ADRS-P-A
18.8.2014 – 295,33
17.8.2015 – 409,25
21.09.2015 – ____
Nastavite niz

🙂

New Report

Close