ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prvih 10 ne pokazuje PBZ mirovinca, tako da ne znamo koliko još ima. Manje od 100 000 komada uglavnom.


Sad bi vi htjeli da dobijete dividendu 10% da cijena ode na 600kn i da uzmete na razlici cijene 50%.(ito u dva-tri mjeseca)

Ne ide to tako!!!

Ja to gledam na ovaj način dobit ćemo dividende cca 10% neki više neki manje…cijena će se malo korigirati(možda) nastavlja se ulaganje, dobri rezultati, opet dividenda 7-10%…akvizicije…rast prihoda…rast dobiti…

Uglavnom dobra investicija i dobro ulaganje!!!!!

U vezi ovog boldanog… ne pratim naročito,zar je bilo nekakve objave da će i sljedeće godine dividenda iznositi 7-10%?

"Only dead fish swim with the stream"

Uprava je najavila zaokret u dosadašnjoj politici davanja dividende i najavila buduće izdašnije dividende ma šta to značilo.

adris je kupio R dionice-sve
adris je nudio 350 kn za P,ali fondovi nisu htjeli prodati,dali to još vrijedi ili ne? dali se može ponovo ponuditi,pošto nije još sve prodano na burzi
ESOP-program 5 godina?koliki je interes?Plan isplata dividende postoji.
dividenda 40 kn sjeda 1.10.AV je najavio da će i sam kupiti dionice od svoje
dividende.Slijedi povlačenje dionica.


adris je kupio R dionice-sve
adris je nudio 350 kn za P,ali fondovi nisu htjeli prodati,dali to još vrijedi ili ne? dali se može ponovo ponuditi,pošto nije još sve prodano na burzi
ESOP-program 5 godina?koliki je interes?Plan isplata dividende postoji.
dividenda 40 kn sjeda 1.10.AV je najavio da će i sam kupiti dionice od svoje
dividende.Slijedi povlačenje dionica.

izjaviti ovako nešto kao da je apsolutna istina je jako neoprezno i bedasto. Recimo informacija koju ja imam je apsolutno suprotna ovoj.


Uprava je najavila zaokret u dosadašnjoj politici davanja dividende i najavila buduće izdašnije dividende ma šta to značilo.

Dobro,koliko vidim dosadašnja div politika je bila 7 kn,dy 1.75%,ova je godina bila izuzetak od 10 kn po dionici,ova posebna od 40 je nešto što se možda i neće ponoviti tako brzo.
Ja bi prije rekao da se sljedeće godine može očekivati 10 kn,i to je to.
Zato pustite priče od 7-10% dy,sve su to naklapanja.

"Only dead fish swim with the stream"

Nije li pisalo da će sljedeće godine biti 12 kn?
I da će onda svake godine rasti?

Čak i korisnici registrirani 2006. na ovome forumu mogu pisati bedastoće, mislio sam da je to rezervirano za mlađu generaciju tzv. poletarce, ali evo nije tako nažalost.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ima kupaca, ali se kupuje oprezno jer izgleda da ovi fondovi moraju dnevno izvući barem milju-dvije kuna.

da se podsjetimo prospekt adrisa
http://www.adris.hr/file/428/ [adris.hr]
dividenda 10,12,14,15 kn

garavo

informacija koju ja imam je apsolutno suprotna ovoj.

a koja je to informacija i na što se odnosi



Uprava je najavila zaokret u dosadašnjoj politici davanja dividende i najavila buduće izdašnije dividende ma šta to značilo.

Dobro,koliko vidim dosadašnja div politika je bila 7 kn,dy 1.75%,ova je godina bila izuzetak od 10 kn po dionici,ova posebna od 40 je nešto što se možda i neće ponoviti tako brzo.
Ja bi prije rekao da se sljedeće godine može očekivati 10 kn,i to je to.
Zato pustite priče od 7-10% dy,sve su to naklapanja.
[/quote]
Slijedeće godine 12,00 Kn 2017. 14,00 Kn, 2018. 15,00 Kn, objavljeno nakon skupštine.

[color=black]Kad bi sve pameti svijeta na pijacu iznijeli svatko bi kupio opet svoju.[/color]

Jedni pricaju da fondovi nisu htjeli prodati tada po 350, a drugi pricaju da su fondovi nudili sve na prodaju no da je ADRS odbio kupiti P i kupio samo R + nesto simbolicno Pa.

Takve price kruze vec mjesecima, nikad necemo saznati tko je upravu , to jedino zna ekipa u ICu i ostali sudionici te drazbe.

...

Jedina prava je istina da nisu željeli prodati, da trenutno ne žele prodati u paketu jer postoje kupci.

Ono prodaju po malo i takav će im biti ritam.Ono što trebate znati da oni nisu kočničari i da prodaju cca od 500-1000kom tjedno.I to je to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!


Čak i korisnici registrirani 2006. na ovome forumu mogu pisati bedastoće, mislio sam da je to rezervirano za mlađu generaciju tzv. poletarce, ali evo nije tako nažalost.

lp

Živa istina korisniče iz 2006 g. [emo_smijeh]

"Only dead fish swim with the stream"

New Report

Close