ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kanabis,

za trejdere ok je kupiti-prodat, al ulagače ipak oprez – konkurencija koja dolazi je nemilosrdna

lp

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


kanabis,

za trejdere ok je kupiti-prodat, al ulagače ipak oprez – konkurencija koja dolazi je nemilosrdna

lp


Ako sam ja dobro izračunao, 29.6. je zadnji dan za onih 7 kn. dividende. Računam da će valjda doći do 270-271 jer je ipak u većinskom vlasništvu fondova. To bi mi bilo 3600 kn. zarade i ja zadovoljan. Ali sve je tu moguće, ako pada do -5% prodaću sa gubitkom. Ionako je cijeli ZSE najobičnija kockarnica.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Alamaba,

da, ponekad se sjetim dana iz Las Vegasa – Attractions, za razliku od ovoga eutaniziranog crobija tamo je to daleko uzbudljivije, imaš veću širinu ulaganja – kocka, luksuz,ribice i.e.

Nešto sam sitno prošli tjedan kupio na 256, al nisam dugo izdržao sa istima!!! Okidač mi je prebrz!!!

ps Držim da je kupnj do 260 kn dobra, al imamo nekoga tko želi izaći, a tako agresivnog kupca nemamo pa čak i za dividendu neće biti pomama za kupnju, a fondovi je i održavaju tu gdje je

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Gospodo trejderi,

Imate druge podforume koji su namijenjeni upravo Vama, pa Vas molim da se ovdje suzdržite od pisanja stvri kojima ovdje nije mjesto i koje male dioničare (investitore) stvaarno nemaju razloga zanimati.

Lijep pozdrav,
Lynx

http://www.seebiz.eu/hr/burze/adris-grupa-i-ingra-uvjerljivi-gubitnici-svibnja,80069.html

http://www.adris.hr/PR/objava_za_medije.asp?prID=818#


Gospodo trejderi,

Imate druge podforume koji su namijenjeni upravo Vama, pa Vas molim da se ovdje suzdržite od pisanja stvri kojima ovdje nije mjesto i koje male dioničare (investitore) stvaarno nemaju razloga zanimati.

Lijep pozdrav,
Lynx


Štovani kolega Lynx
Ova tema nije vaša svojina, te ne vidim razloga zašto ja ne bih ovdje pisao. Tim prije, ja posjedujem dionice ADRS-P-A a šta ću ja s njima raditi, to je moja stvar. Usput, dok sam ja u nekoj dionici, to se primijeti i na bidu iste.
Poradi gore navedenog, nemoj se ljutiti, jer moji postovi su kratki, i mislim da ne zamaram nikoga………vama prepuštam nastavak pisanja knjige o Adris grupi
Sretno vam bilo

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Štovani kolega Alabama,

Ne odnosi se ovo samo na Vas, nego i sve ostale, i nisam rekao da bilo tko od vas nije ovdje dobrodošao, dapače.
Samo sam molio da pišete u skladu sa nekim osnovim pravilima lijepog ponašanja na ovakvim temama, tj. da se ne govori na razini transakcije i u terminima cijena.
Takve stvari inače nisu nešto što se smatra pristojnim, niti to ima bilo kakvog smisla za dioničare… ja ne kažam da za vas konkretno to nema smisla, nego kažem da postoje druga mjesta gdje se govori o takvim stvarima (TA, trgovanje na današnji dan, i sl. teme).

Nadam se da se nitko nije uvrijedio, jer nije bilo ništa osobno.

LP

@Lynx
o.k. nesporazum riješen. Nema ljutnje. Pisaću u skladu vaših naputaka
LP

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



kanabis,

za trejdere ok je kupiti-prodat, al ulagače ipak oprez – konkurencija koja dolazi je nemilosrdna

lp


Ako sam ja dobro izračunao, 29.6. je zadnji dan za onih 7 kn. dividende. Računam da će valjda doći do 270-271 jer je ipak u većinskom vlasništvu fondova. To bi mi bilo 3600 kn. zarade i ja zadovoljan. Ali sve je tu moguće, ako pada do -5% prodaću sa gubitkom. Ionako je cijeli ZSE najobičnija kockarnica.
[/quote]

Glavna skupština 16.06.2010.
Zadnji dan za dividendu od 7kn 29.06.2010.
Isplata dividende 20.07.2010.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

@ING

@Alabama


@Lynx

zamislite pojavili se trejderi na ADRS-p-a. Zar to nije rezultat trenutne (traje već mjesecima) situacije na ZSE. I 1% je postalo veliko. Koliko ih treba protrejadati za burek? Kad se samo sjetim kolike su dnevne oscilacije bile kod građevinaca ili dubrovačkog brodara.
No, meni su najbolji bili oni komentari kada neka dionica pada … gric-gric ili mljac-mljac.
E sada teško je pogoditi dno pa onda vrh, a razlika mala. Pa je onda sigurnije trejdati sa "sigurnom" dionicom (za svaki slučaj), ako krene prema dole.

@Nikl
Teško je na ZSE biti trejder (uđeš nisko, izađeš sa par postotaka plusa) Trejdati možeš u USA, što i radim. ADRS-P-A sam odabrao upravo zato jer je pala 14%……pred dividendu. Možda sam fulao, ali sumljam. Vidjećemo 28.6. da li sam imao nos ili sam dugoročni investitor (čitaj: pušioničar)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close