Adris spremio novac za HE u Senju tešku 650 mil. eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Adris spremio novac za HE u Senju tešku 650 mil. eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Da je meni kuna sa svaku investiciju koja zanima Adris već bi bio milijunaš.

Može li mi netko reći koja je to jedinica MGW? I koliko bi tih 300MGW bilo kWh ili GW ili čega god, samo da mi objasni….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

MGW to ti je Hrvatska jedinica za prodavanje magle.

Što je veći MGW to je magla gušća.

Nadam se da si zadovoljan objašnjenjem. To ti nema veze s kWh ili GW.

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

MGW kog nas znaći microgigawatt a baaš me zanima koja to firma u hrvatskoj ima vlastiti kapital od 650 milijuna Eura?!?

Imam ja, microgigawatt=kilowatt [emo_smijeh]


Može li mi netko reći koja je to jedinica MGW? I koliko bi tih 300MGW bilo kWh ili GW ili čega god, samo da mi objasni….

Ovo pitanje ti je najbolje postavit na temi Dalekovod. Tamo su se okupili eminetni svjetski strucnjaci za energetiku.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


MGW kog nas znaći microgigawatt a baaš me zanima koja to firma u hrvatskoj ima vlastiti kapital od 650 milijuna Eura?!?

Kako koja?Pa ADRIS naravno.I više od toga,ali imaju mogućnost i zaduženja od nekih milijardu eura ako bude potrebno,dakle zaista mogu preuzeti HE,CROS i Triglav ako zaista žele.

"Only dead fish swim with the stream"

Mislim da je Adris od kada ga je na utakmici reklamirao gosp. Čačić popušio, ma koliko mi o tome šutjeli.

A da ta magla nije od duhanskog dima?

To g. Čačić, Turci i Šeik divane.

A di Vam je Mujo?

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

http://www.viadukt.hr/en/activity/construction-tunnels

New Report

Close