ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala svima, a dečkima i curama iz Abacusa, ali i iz Hanfe sva sreća u životu!!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Sjele i posljednje kune na račun. Slučaj ztvoren. Epilog: Abacusi skršeni, ljudi ostali bez posla, klijenti tri mjeseca na rubu živaca, ali lova je sjela na račun. S obzirom na sva hrvatska iskustva s pljačkama i muljanjima još smo dobro i prošli. Ipak su Abacuse obrlatili prvoklasni igračai a.k.a. Hrvatska narodna banka.

Konačno, gotovo šest mjeseci je bilo potrebno da se ova drama razriješi, kako reče cijenjeni kolega shuca82 još smo dobro prošli……
To što su se neki projekti zaustavili, neke strateške odluke prisilno promjenile, to što nije bilo moguće ulagat na TK nikom ništa!!!!

ps Prekjučer sam bio sa bivšim djelatnikom ABACUSA, čovjek na burzi i taraži posao!!!

A vidim da se u Petrovoj 88 otvorila putnička agencija, pa eto sretno Vam putovanje….

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Da, nažalost kod nas obično tako i završi (kad relativno dobro završi) da na kraju čovjek bude sretan što je uspio uopće doć do SVOG novca. Kako i zašto se ovo sve skupa moralo dogoditi i tko je kriv – to je nebitno. Ipak je ovo Hrvatska. Idemo dalje. Pozdrav i hvala na angažmanu shuci82, ING-u i svima ostalima koji su preko 5 mjeseci prolazili kroz ovu idiotsku situaciju i davali svoj doprinos da se priča pozitivno završi.

ovo mi se još nije dogodilo …abacus mi je jučer isplatio dividendu ….al za kaj ???? preglupo al neznam za koju dionicu ?? hahahahaha

ja sam isto jučer nešto sitno dobila, a nemam pojma zašto

New Report

Close