ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda kako novac stiže uskoro. Nažalost, nije isplaćeno svih 9,1 milijun kuna, već 8,4. Neki ulagači ostat će kratkih rukava. Sugeriram da se obratite DAB-u ili Abacusima da vam potvrde jeste li na popisu obeštećenih.

Evo i link na odluku koja se nalazi pod rednim brojem 9:

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=HR&AKCIJA=4

Lp svima,

Tomislav.

Ne kužim ovo, po kojim kriterijima su oni nekima odobrili isplatu, a nekima ne??? Znači li to da neki klijenti neće dobiti svoja sredstva? Koji to i zašto?? Je li Abacus te klijente upozorio da neće dobiti sredstva ili da ih neće dobiti u cijelosti???

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Da klijenti koji nemaju pravo na isplatu su obavješteni od strane ABACUSA protekli tjedan!
Isplatit će se 95% sredstava koje je DAB uplatio na račun S.G., a preostalih 5 % nije u tom iznosu, on nije ni bio sporan, on je bio stalno na računu ABACUSA al nije imao zakonsko pravo raspolagat sa istim!
Tih 5 % je na računu i on će ići vjerojatno nešto kasnije ili odvojeno od ovih 95 % DABOVih uplaćenih.

kolega-ice valentine, legendo pesimistična

LOVU BI MOGLI VIDJET SUTRA POSLIJE PODNE ILI U PONEDJELJAK NA RAČUNIMA.

Nadam se da ću ja ING-J. i uvaženi kolega SHUCA82 T. biti nagrađeni barem sa dvoznamenkastim ocjenama.
ps Inače, volimo i mladu janjetinu!

Vaši predstavnici u ovoj trakavici.

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

hvala svima koji su se angažirali, posebice kolegama shuca82 i ING. "Stotke" su najmanje što možemo učiniti za vaš trud, a nije problem ni da se počastimo kad nam novac bude vraćen [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


kolega-ice valentine, legendo pesimistična

Nije kolegica pesimistična, nego, je samo dojam takav…..kužiš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hvala na zahvalama. Kolega ING i moja malenkost potrudili smo se dati sve od sebe kako bi ova muka završila što prije. Čim lova dođe na račun primamo i prihvaćamo sve pozive na klopu i cugu. Ne bi bilo loše organizirati druženje pa da se i upoznamo 🙂

Inače, ako čujete da nekome trebaju PR usluge slobodno se javite. Mislim da je ovaj slučaj dobra preporuka 🙂

Ne ponovilo se više.

Poštovani,

obavještavamo Vas da je na internet stranicama Hrvatske agencije za nadzor finacijskih usluga (http://www.hanfa.hr/uploads/5-12-09.pdf) dana 16. veljače 2012. godine objavljeno Rješenje KLASA: UP/I-041-02/11-06/34, URBROJ: 326-321-12-17 .

Rješenjem nam se kao investicijskom društvu dozvoljava raspolaganje novčanim sredstvima klijenata do visine obeštećenja od strane Državne agencije za osiguranje štednih uloga i sanaciju banak (DAB).

Obavještavamo Vas ovim putem o proceduri i načinu na koji će se odvijati proces početka isplata novčanih sredstava, a samim time i omogućavanja postavljanje zahtjeva za isplatom putem Abac@trade sustava, telefonskim putem ili drugim načinima postavljanja zahtjeva (pošta, faks- e-mail):
•za početak vršenja isplata nužne su određene tehničke promjena u funkcioniranju Abac@trade sustava, a obzirom da je sukladno Rješenju HANFA-e moguće izvršavanje isplate samo iznosa koji je zaprimljena kao obeštećenje od strane DAB-a. Uložiti ćemo sve napore da naš tehnički dio posla odradimo tijekom sutrašnjeg dana (petak, 17. veljače 2012. godine);
•nužna je deblokada žiro računa nalogodavatelja pri Societe Generale Splitskoj Banci d.d. Deblokada računa nalogodavatelja nije u našoj nadležnosti nego u nadležnosti banke koja treba postupiti sukladno Rješenju HANFA-e, no ne možemo u ime banke specificirati dan deblokade računa. O tome ćemo Vas obavijestiti čim budemo imali konkretnu informaciju.
• o svim detaljima vezanim uz točan datum isplate, obavijestiti ćemo Vas preko internet stranica društva (www.abacus-brokeri.hr) i putem Abac@trade servisa, ili na način utanačen ugovorom. Zahtjevi za isplatom novčanih sredstava će se zaprimati od dana stvarnog početka vršenja isplata. Svi koji su već podnijeli zahtjev, iz tehničkih razloga, morati će ponoviti zahtjev danom početka isplate.

Za dodatna pitanja nam se možete obratiti na e-mail abacus@abacus-brokeri.hr ili na telefone društva.

S poštovanjem,

Vaši ABACUS BROKERI

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

sad su ih deblokirali ali postoje tehnički problem kod abacusa,pa banka nije još deblokirala….
pa dajte nam već više te naše pare.stalno nešto izmišljaju.5 god sam kod abacusa ali mislim i da prežive,nikad više


Da klijenti koji nemaju pravo na isplatu su obavješteni od strane ABACUSA protekli tjedan!
Isplatit će se 95% sredstava koje je DAB uplatio na račun S.G., a preostalih 5 % nije u tom iznosu, on nije ni bio sporan, on je bio stalno na računu ABACUSA al nije imao zakonsko pravo raspolagat sa istim!
Tih 5 % je na računu i on će ići vjerojatno nešto kasnije ili odvojeno od ovih 95 % DABOVih uplaćenih.

kolega-ice valentine, legendo pesimistična

LOVU BI MOGLI VIDJET SUTRA POSLIJE PODNE ILI U PONEDJELJAK NA RAČUNIMA.

Nadam se da ću ja ING-J. i uvaženi kolega SHUCA82 T. biti nagrađeni barem sa dvoznamenkastim ocjenama.
ps Inače, volimo i mladu janjetinu!

Vaši predstavnici u ovoj trakavici.

[thumbsup]

Tko prvi provjeri račun i nasmješi se, ima čast počastiti iz gore navedenog posta!

[thumbsup]

Ako smijem preduhitrit kolegu Tomislava – shuca82, večeras HTV 1 SREDIŠNJI DNEVNIK – PRILOG CREDO – ABACUS KLIJENTI sa sretnim hepijendom, nažalost ne i za brokersku kuću.

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Znači Abacus brokeri neće nastavit sa radom?

I mene zanima isto što i kolegu alomatija. Da li da se u potpunosti okrenemo tome da je vrijeme da odaberemo drugu kuću ili će abacusi nastaviti zajedno s fimom?


I mene zanima isto što i kolegu alomatija. Da li da se u potpunosti okrenemo tome da je vrijeme da odaberemo drugu kuću ili će abacusi nastaviti zajedno s fimom?

Ja sam dobio info da će nastaviti raditi preko fime. za inozemna trgovanja to već rade, a za domaće bi uskoro trebalo proraditi, ali samostalno izgleda da više neće uspjeti

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Radi se o spajanju abakus brokera i fima vrijednosnica pošto više nisu u stanju samostalno poslovati zbog nelikvidnosti izazvane slučajem propasti kredo banke.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Na ABAC trade-u pod "isplata gotovine" mi stoji da je iznos koji mogu povući cca 5% manji od onoga koliko mi stoji da imam na računu [angry]
Ima li tko sličnih problema?

To znači da će klijenti Abacusa plaćati troškove skrbništva iz inozemstva koji nemaju veze s njima?
Kolega-ica ING što Vi kažete?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Da klijenti koji nemaju pravo na isplatu su obavješteni od strane ABACUSA protekli tjedan!
Isplatit će se 95% sredstava koje je DAB uplatio na račun S.G., a preostalih 5 % nije u tom iznosu, on nije ni bio sporan, on je bio stalno na računu ABACUSA al nije imao zakonsko pravo raspolagat sa istim!
Tih 5 % je na računu i on će ići vjerojatno nešto kasnije ili odvojeno od ovih 95 % DABOVih uplaćenih.

kolega-ice valentine, legendo pesimistična

LOVU BI MOGLI VIDJET SUTRA POSLIJE PODNE ILI U PONEDJELJAK NA RAČUNIMA.

Nadam se da ću ja ING-J. i uvaženi kolega SHUCA82 T. biti nagrađeni barem sa dvoznamenkastim ocjenama.
ps Inače, volimo i mladu janjetinu!

Vaši predstavnici u ovoj trakavici.

[thumbsup]

Ovaj post citiram – copiram treći put, očito nekima treba pet puta da utvrde gradivo, Hoću lovu i valentina!
Doduše, sjetim se one Hasine "dva puta je dva puta"

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close