ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rekli su da će uzeti dva 2-3 internet provaidera, jer ih hebe THT kad god stigne. Evo jučer im je trebalo 2-3 sata da srede internet. Znači nije problem u serverima Abacusa nego u THT-u.

Ne budi smjesan… A HT i ne hebe kad se triba povezat sa zse i izvrsit naloge..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Rekli su da će uzeti dva 2-3 internet provaidera, jer ih hebe THT kad god stigne. Evo jučer im je trebalo 2-3 sata da srede internet. Znači nije problem u serverima Abacusa nego u THT-u.

Jesi siguran da je problem u HT-u.? Ako radi Abac trade a gledalica ne onda sumnjam da je HT kriv.

Radi Gledalica!

No respect

da, sad radi..al interesantno kak nikad ne radi kad je gusto…onda ne radi ni abactrade ni gladalica, a vjerojatno ni telefoni(jer su zauzeti)..[tongue]

... otišli su bikovi uzalud ...

Nakon onih pizdarija za vrijeme izlaska HT-a, kada je cjelokupno trgovanje, telefonom ili internetom, bilo nemoguće, osvanula je poruka isprike gdje su svalili tehničke probleme na tvrtku koja radi i održava sustav koji pogoni abac@trade. Sad je HT navodno kriv.

Mene zanima što gospoda poduzimaju da se takve situacije NE događaju na našu, a posljedično i njihovu štetu? Jer u toj obavijesti se spominjalo i to da će se pobrinuti da se takve situacije više nikad ne dogode.

Šteta samo što ne drže arhivu obavijesti (neprofesionalno) da ih podsjetim na te riječi. Iako, riječi je potpisao gospodin Brkić, odnedavno bez licence, pa možda sad ne smije više nikakve obavijesti davati… :/

Ja se vracam telefonu i prvoj ljubavi – ICF-u, bar ih mogu uvijek dobit…[undecid]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Eto, dok nije galama krenula:

Redovito održavanje ABAC@trade sustava
25.01.2008

Poštovani klijenti,

danas u vremenu od 16:15 te najviše slijedećih sat vremena ćemo izvršavati redovito održavanje naših sustava. U tom vremenu usluge ABAC@trade i Gledalica neće biti pristupačne.

Vaši,
Abacus brokeri d.d.

No respect


Eto, dok nije galama krenula:

Redovito održavanje ABAC@trade sustava
25.01.2008

Poštovani klijenti,

danas u vremenu od 16:15 te najviše slijedećih sat vremena ćemo izvršavati redovito održavanje naših sustava. U tom vremenu usluge ABAC@trade i Gledalica neće biti pristupačne.

Vaši,
Abacus brokeri d.d.

Pa i neki dan 2 dana za redom nisu delali. Kaj su i tad odrzavali? [tongue]


Imam pitanjce…
Kod Abacusa imam portfelj. Nisam baš zadovoljan njihovim vođenjem mojeg portfelja jer od uložene love rade samo sa cca 40% love, a ostatak mi stoji u cashu na njihovom računu neiskorišteno. I tako to ide već 3 mjeseca.

Ima li tko od Vas slična iskustva sa njima ili nekim drugim brokerima?

Hvala!

Odi i plati ljudima rucak jer ti pametno vode portfelj. Ovo nije bas vrijeme za full biti u dionicama. Ne salim se. Dugujes im barem pice. [thumbsup]

skype - ivek1234


strujovod i ne samo to nego po novome sa Abactradea maknu dionice koje su u blokadi ali ih nisam primijetio ni da ih vrate kad se odblokira pa je tako nakon blokade bilo nemoguce trgovati sa PTKM

Prebaci se u HITA- VRIJEDNOSNICE ja sam super zadovoljan .[bye]

Može li se u HITI obračunati postotna provizija na djelomično realizirani nalog? U Abacusu se do sad moglo (dakle umjesto 50 kuna na nalog od 1000 kuna, obračunaju ti samo postotak koji imaš ugovoren).

fuckin’ abac trade…
opet se nemre ulogirat…

hate red

New Report

Close