9 razloga zašto bi trebalo uvesti porez na pse

Naslovnica Forum Komentari članaka 9 razloga zašto bi trebalo uvesti porez na pse

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

koliko je to na godisnjoj razini prihoda?
koliko je kostalo povecanje placica saborskim zastupnicima?
Da cujemo brojeve?

Ako do ovoga dodje onda treba osnovati nekakvu pasju knjigu u kojoj ce biti polozeni svi vlasnicki listovi tih pasa da se ne bi slucajno dogodilo da mi koji nemamo pase radi ovakvih nebuloza budemo zahvaceni tim porezom. Znaci prvo treba u svakom gradu osnovati sluzbu po uzoru na zemljisnik gdje ce svaki pas imati svoj vlasnicki list u koji ce biti upisano ima pasa,adresa,vlasnik broj ako je pas chipiran i tek onda pristupiti uvodjenju poreza. Mislim da je to jedini pravedan nacin. Pored toga ovako bi se otvorilo bar tisucu dvije radnih mjesta sto po meni nije zanemarivo. I sad ce mi neki d.ebil udrit 0 na ovo remek djelo hrvatskog sarkazma.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ako do ovoga dodje onda treba osnovati nekakvu pasju knjigu u kojoj ce biti polozeni svi vlasnicki listovi tih pasa da se ne bi slucajno dogodilo da mi koji nemamo pase radi ovakvih nebuloza budemo zahvaceni tim porezom. Znaci prvo treba u svakom gradu osnovati sluzbu po uzoru na zemljisnik gdje ce svaki pas imati svoj vlasnicki list u koji ce biti upisano ima pasa,adresa,vlasnik broj ako je pas chipiran i tek onda pristupiti uvodjenju poreza. Mislim da je to jedini pravedan nacin. Pored toga ovako bi se otvorilo bar tisucu dvije radnih mjesta sto po meni nije zanemarivo.

U pravu si .
Posebno bi morali porez naplaćivati prema veličini pasa ?
A nemože isti porez platiti gazda pasa koji je ljudožder ili koji je pizdolizac?

.

…i u zakonu uvesti bitno blaže kazne za ubijanje glooopana i političara!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

obzirom na veliki broj pasa lutalica, mislim da bi bilo pošteno i korektno da nad njima vlasništvo preuzmu beskućnici, kako ne bi ostao neplaćen porez na njih, te bi to dodatno učvrstilo tezu, kako je čovjek najbolji prijatelj psu poreznom obvezniku

Najjači mi je argument pod brojem 5. Od novaca naplaćenih putem poreza bi se primjerice omogućila kastracija, mikročipiranje i cijepljenje više od 3000 pasa u romskim naseljima Međimurske županije. Pa to je krasno ! Mi koji imamo čipirane i cijepljene pse ćemo to isto plaćati nekim drugima koji to ne namjeravaju učiniti ! Pa gdje je tome kraj i zašto bi to mi morali nekom drugom plaćati. Neka se svatko brine za svog kućnog ljubimca, a to se odnosi i na sve građane Republike Hrvatske.


Najjači mi je argument pod brojem 5. Od novaca naplaćenih putem poreza bi se primjerice omogućila kastracija, mikročipiranje i cijepljenje više od 3000 pasa u romskim naseljima Međimurske županije. Pa to je krasno ! Mi koji imamo čipirane i cijepljene pse ćemo to isto plaćati nekim drugima koji to ne namjeravaju učiniti ! Pa gdje je tome kraj i zašto bi to mi morali nekom drugom plaćati. Neka se svatko brine za svog kućnog ljubimca, a to se odnosi i na sve građane Republike Hrvatske.

znači, ti ne voliš pse i ostale životinje. ti voliš samo svojeg psa. jadan on. a to što ih ovi u međimurju zlostavljaju, to te boli ona stvar. to se tebe ne tiče. luzeru škrti.

...povijest se ponavlja...



Najjači mi je argument pod brojem 5. Od novaca naplaćenih putem poreza bi se primjerice omogućila kastracija, mikročipiranje i cijepljenje više od 3000 pasa u romskim naseljima Međimurske županije. Pa to je krasno ! Mi koji imamo čipirane i cijepljene pse ćemo to isto plaćati nekim drugima koji to ne namjeravaju učiniti ! Pa gdje je tome kraj i zašto bi to mi morali nekom drugom plaćati. Neka se svatko brine za svog kućnog ljubimca, a to se odnosi i na sve građane Republike Hrvatske.

znači, ti ne voliš pse i ostale životinje. ti voliš samo svojeg psa. jadan on. a to što ih ovi u međimurju zlostavljaju, to te boli ona stvar. to se tebe ne tiče. luzeru škrti.
[/quote]

***koji si ti uhljeb…sad bi on trebao plaćati porez na psa jer nadležne službe od policije do sudstva itd. ništa ne rade da spriječe ta zlostavljanja… da ne govorim da u tim getoima cvate kriminal, pedofilija i prodaja vlastitih kćeri

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Ako do ovoga dodje onda treba osnovati nekakvu pasju knjigu u kojoj ce biti polozeni svi vlasnicki listovi tih pasa da se ne bi slucajno dogodilo da mi koji nemamo pase radi ovakvih nebuloza budemo zahvaceni tim porezom. Znaci prvo treba u svakom gradu osnovati sluzbu po uzoru na zemljisnik gdje ce svaki pas imati svoj vlasnicki list u koji ce biti upisano ima pasa,adresa,vlasnik broj ako je pas chipiran i tek onda pristupiti uvodjenju poreza. Mislim da je to jedini pravedan nacin. Pored toga ovako bi se otvorilo bar tisucu dvije radnih mjesta sto po meni nije zanemarivo. I sad ce mi neki d.ebil udrit 0 na ovo remek djelo hrvatskog sarkazma.

kolega Frankie, ja se ne slazem sa vasom idejom iz sljedecih razloga… kako je pas covjekov najbolji prijatelj nasa je kolektivna duznost da svi placamo i za pase koje nemamo, jer smo svi mi ljudi, a kako bi ih jednog dana mozda dobili i preko socijalnog, recimo kad useljavamo u Bandiceve stanove, jer je dokazano da su ljudi koji imaju pse bolji ljudi. a svi mi zelimo biti sto bolji, a trebamo se jos i istrenirati u skupljanju govana, jer oni iz vlade sve vise seru, pa je jako potrebno da se svi mi sto vise izvjestimo.. sto je parsto eura godisnje za jedan ovakav vizionarski projekat?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Najjači mi je argument pod brojem 5. Od novaca naplaćenih putem poreza bi se primjerice omogućila kastracija, mikročipiranje i cijepljenje više od 3000 pasa u romskim naseljima Međimurske županije. Pa to je krasno ! Mi koji imamo čipirane i cijepljene pse ćemo to isto plaćati nekim drugima koji to ne namjeravaju učiniti ! Pa gdje je tome kraj i zašto bi to mi morali nekom drugom plaćati. Neka se svatko brine za svog kućnog ljubimca, a to se odnosi i na sve građane Republike Hrvatske.

znači, ti ne voliš pse i ostale životinje. ti voliš samo svojeg psa. jadan on. a to što ih ovi u međimurju zlostavljaju, to te boli ona stvar. to se tebe ne tiče. luzeru škrti.
[/quote]

kolega delboy, ako je kastracija izraz ljubavi, cuvajte se jer vas mi svi jako volimo…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ja sam borac za prava manjina.
Zahtijevam da se se odmah spriječi diskriminacija i da se porez uvede na :mačke,papige,akvarijske ribice,zmije i guštere ,ukrasnu perad,zečeve,zamorce ,hrčke,miševe,štakore ,paukove,leptire,svinje (od vijetnamske do njemačkog landrasa ) ,ponije,jelene i aligatore.
Svi će s veseljem platiti tih 100 eura po ljubimcu godišnje.

Koja je korist od psa?Jesu li oni u nekakvoj funkciji?Samo seru,laju i udišu ograničeni zrak,još te mogu i ugristi ili preplašiti dijete,eventualno osloboditi plaćanja za pse vodiče i sl

"Only dead fish swim with the stream"

pod hitno pase staviti u funkciju! one agresivnije slati u prikupljanje poreza, a one debele slati da gnoje poljoprivredne povrsine..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Navodno se u Kini može krupniji pas zamijeniti za dobar mobitel.

New Report

Close