9 razloga zašto bi trebalo uvesti porez na pse

Naslovnica Forum Komentari članaka 9 razloga zašto bi trebalo uvesti porez na pse

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

i tko onda placa porez?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ja sam borac za prava manjina.
Zahtijevam da se se odmah spriječi diskriminacija i da se porez uvede na :mačke,papige,akvarijske ribice,zmije i guštere ,ukrasnu perad,zečeve,zamorce ,hrčke,miševe,štakore ,paukove,leptire,svinje (od vijetnamske do njemačkog landrasa ) ,ponije,jelene i aligatore.
Svi će s veseljem platiti tih 100 eura po ljubimcu godišnje.

mačke su korisne, za njih treba porezne olakšice jer tamane zmijurine , ptičurine i štakore i miševe. ostali neka plate. aligatori isto nek budu oslobođeni, možda progutaju kojeg de.b.ilnog forumaša.

...povijest se ponavlja...

Može olakšica za mačke ali samo one koje mogu dokazati da love miševe odnosno one koje imaju položen lovački ispit. Polaganje lovačkog ispita za mačke treba isto naplatiti 100 eura.


Koja je korist od psa?Jesu li oni u nekakvoj funkciji?Samo seru,laju i udišu ograničeni zrak,još te mogu i ugristi ili preplašiti dijete,eventualno osloboditi plaćanja za pse vodiče i sl

Moj kucni ljubimac je korisniji od 99% politicara koji seru,lazu i udisu ograniceni zrak

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham



Koja je korist od psa?Jesu li oni u nekakvoj funkciji?Samo seru,laju i udišu ograničeni zrak,još te mogu i ugristi ili preplašiti dijete,eventualno osloboditi plaćanja za pse vodiče i sl

Moj kucni ljubimac je korisniji od 99% politicara koji seru,lazu i udisu ograniceni zrak
[/quote]
I žive na tvoj račun kao i pas,jedino što još i kradu i što se ne moraju cijepiti protiv bjesnoće.

"Only dead fish swim with the stream"


Koja je korist od psa?Jesu li oni u nekakvoj funkciji?Samo seru,laju i udišu ograničeni zrak,još te mogu i ugristi ili preplašiti dijete,eventualno osloboditi plaćanja za pse vodiče i sl

lovački, policijski, psi vodići, tagači i ciganski trebaju biti oslobođeni poreza, oni su prilično korisni


Može olakšica za mačke ali samo one koje mogu dokazati da love miševe odnosno one koje imaju položen lovački ispit. Polaganje lovačkog ispita za mačke treba isto naplatiti 100 eura.

He he. Može. A ja ću izdavati dozvole. Debele mačke ne moraju ni doći, one moraju platiti jer se po debljini vidi da nisu lovile ništa, nego samo spavaju.

...povijest se ponavlja...

Očito se stvar zakomplicirala.
Treba po hitnom postupku osnovati Agenciju koja bi pratila stanje u ovoj važnoj stvari slijedećih 40 godina.


Očito se stvar zakomplicirala.
Treba po hitnom postupku osnovati Agenciju koja bi pratila stanje u ovoj važnoj stvari slijedećih 40 godina.

a potom i agenciju za praćenje učinka ove agencije. javljam se odmah za ravnatelja. zadovoljavam sve potrebne uvjete. znam kako izgledaju pas i mačka.

...povijest se ponavlja...

Koja je korist od psa?Jesu li oni u nekakvoj funkciji?Samo seru,laju i udišu ograničeni zrak,još te mogu i ugristi ili preplašiti dijete,eventualno osloboditi plaćanja za pse vodiče i sl
lovački, policijski, psi vodići, tagači i ciganski trebaju biti oslobođeni poreza, oni su prilično korisni[/quote]

Koja je korist od pasa ?
Korisni su psi-vodići slijepih kao i tragaći nakon katastrofa.
Neki na istoku i jedu pse , a i južno od Zagreba su ugostitelji nudili pse pod janjetinu dok ih nisu razkrinkali.
A pitanje je šta sve smelju u hamburgere.
A zna se kakva je korist od pasa-pizdolizaca.

.


Koja je korist od psa?Jesu li oni u nekakvoj funkciji?Samo seru,laju i udišu ograničeni zrak,još te mogu i ugristi ili preplašiti dijete,eventualno osloboditi plaćanja za pse vodiče i sl
lovački, policijski, psi vodići, tagači i ciganski trebaju biti oslobođeni poreza, oni su prilično korisni[/quote]

Koja je korist od pasa ?
Korisni su psi-vodići slijepih kao i tragaći nakon katastrofa.
Neki na istoku i jedu pse , a i južno od Zagreba su ugostitelji nudili pse pod janjetinu dok ih nisu razkrinkali.
A pitanje je šta sve smelju u hamburgere.
A zna se kakva je korist od pasa-pizdolizaca.
[/quote]
meni je moj koristan, a izgleda će koristiti i državi

New Report

Close