10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Konacna tablica! Cestitke kolegama: ides toknezev kuna Osvojili su prva tri mjesta![thumbsup]

sorry, greska[lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Čestitke idesu na osvojenom prvom mjestu.
Također četitke svim ostalim forumašima, posebno onima koji su svojim izborom portfelja prebacili Crobex ove godine, a takvi su u većini.
Nažalost među njima nije i jedan kolega što mi je moram priznat malo neobično, 51. mjesto ( od mogućih 55. ) jedinog kolege u lijepoj našoj koji otvoreno savjetuje što kupiti , a što ne kupiti od dionica. Tako se sječam da je početkom godine savjetovao da se niti sličajno ne kupi Ingra.
A evo narasla je samo, skoro pa 400 %.
Pozdrav Sarici Hej alias Zimzelen, alias Gastarbajter, valjda će mu slijedeća godina biti uspješnija i neka nam malo više piše na ovom forumu u novoj nam 2008. godini , njegovi postovi su oduvijek bili u jednu ruku …neobični , da se tako izrazim.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ako se natjecanje zove top 10, zar ne bi onda pobjednik zapravo bio onaj koji je u svom portfelju naveo najviše top 10 dionica?

@plavi
Ma dajte kolega srozali ste ga 2 mijesta ipak je kolega 49 a ne 51[proud]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.



@plavi

Ma dajte kolega srozali ste ga 2 mijesta ipak je kolega 49 a ne 51[proud]

Osoba sa 49-mjesta je izuzetno uspjesna u zivotu.Tvrdoglav i uporan. Vjerujte mi.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Iskrene čestitke kolegi ides-u na zasluženom prvom mjestu.[thumbsup]

Pozdrav također i svim ostalim kolegama kojima su sudjelovali u ovoj igri koja nam je ovaj forum učinila još zanimljivijim.

Nadam se da će ove godine konkurencija biti oštrija i da e do zadnjih dana neće znati pobjednik ( ides popusti malo )

[pray]

@zgubi
Ničiji život se ovdje ne komentira;;;komentiramo tablicu virtualnih portf. a iz nje se ,moraš priznati ,može dosta toga iščitati[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

šta se da iščitat? [shocked]


@zgubi
Ničiji život se ovdje ne komentira;;;komentiramo tablicu virtualnih portf. a iz nje se ,moraš priznati ,može dosta toga iščitati[thumbsup]

Mislim da on ne voli izgubit ni 1% al nekad je bolje izgubit i 15% te zbrisat u drugu dionicu s kojom mozes nesto napravit . Tvrd i nedokazan al pravedan ,to je moje misljenje o njegovom krokodilskom liku i djelu.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


šta se da iščitat? [shocked]

Pa najednostavnije se da iščitati čije su prognoze bile dobre a čije loše.[tongue]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

wunderkind:

šta se da iščitat? [shocked]

Pa najednostavnije se da iščitati čije su prognoze bile dobre a čije loše.[tongue]


Sto se mene tice na dionicama je najvaznije je zaradit a za sve ostalo me ………………….Nek ja u 2008 napravim 35-40 % a za tablicu bas me briga a i pitanje je tko ima bas sve te dionice koje je naveo.Osobno nemam. Odo gledat Bonda ipak je on jedini pravi frajer[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

kolega ides …..cestitke i od mene….[thumbsup]

trčanje je zakon :)

Evo i ja sam bacio oko na tablicu; i posebno me zaintrigirao portfelj pokojnoga meda.
Kada ga opet pogledam; cini mi se da mu godinu dana unazad ne bi dao nikakve sanse da bude u gornjoj polovici; a zavrsio je na vrlo dobrom 11. mjestu.
Cestitke kolegi Ides, ali i svima koji su prebacili Crobex.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Jos jednom se zahvaljujem svima na čestitkama, vjerujte ljudi meni je to neočekivano!

Ove godine biti će još uzbudljivije jer nas je puno više u igri, pa neka najbolji pobijedi!

Evo sam primjetio da bih bio vrlo visoko u igri (cca 91% prinosa) sa svojim portfeljem, da sam ga na vrijeme prijavio (kasnio 25 dana :)). Naravno, imao sam i dosta bolju poziciju jer su neke dionice vec odradile dio rasta.
Nazalost u stvarnom ulaganju nisam imao bas toliko uspjeha tijekom godine (prinos cca 65%) zbog cestih pokusaja ‘jahanja na valovima’. Zato sam i promijenio strategiju ulaganja u zadnje doba; i razmislja se malo dugorocnije.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

New Report

Close