10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitke kolegi Ideš
Zahvala na velikom trudu Dejavu

Još samo završna lista da vidimo kako smo ostvarili rezultate za ovu godinu

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Pridružujem se čestitkama kolegi Ides i zahvalama kolegi Dejavuu, te želim i svima ostalim sretnu i uspješnu 2008. godinu.[bye]

Čestitke pobjedniku i kolegi Dejavu koji vodi ovo zbilja izvrsno.

Nedavno sam pročitao da na kvizu “đoker zovi” (gdje se uvijek zove visoko-obrazovanog pojedinca) ima tek oko 60% točnih odgovora. “Đoker pitaj publiku” (gdje je prosjek obrazovanja ipak niži) ima čak oko 90% točnih odgovora. To je ta “kolektivna inteligencija”.
Bit će zato vrlo korisno vidjeti favorite za 2008 od sada već preko 300 takmičara.

Malo sam pogledao i ovogodišnji, puno manji uzorak. Može se svašta zapaziti. Napr. samo je jedan kolega (Kuna, ako sam dobro vidio) uvrstio Ingru, koja je narasla preko 5 X u 2007.
Sve te postotke ja gledam u odnosu na rast Crobex-a, koji je narastao preko 42%.
Dakle, tko god bi kupio “uzorak” imao bi toliki prinos. Tko ima veći prinos dobar je. Tko ima manji, slab je.
U tom smislu većina fondova su slabi. Bolje je kupiti “uzorak”. Tako je bilo i 2006, samo su dva fonda, čini mi se, imala veći rast od Crobex-a.

Puno sreće i uspjeha svima, Vaš Homer Simpson

[color=black][/color]

Mali ispravak, sad sam našao pregledne tablice pa vidim da Ingru imaju i kolega Plavi i Bingo007.

[color=black][/color]

Cestitke kolegi ides.

Do kada je dead line za prijavu dionica 2008.?

Svim kolegama zdrava, sretna i uspješna NOVA 2008 ! [smiley]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Evo i tablice

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Vidim, kolega Ideš nema IGH i INGRu u dionicama, a da ima prebacio bi 100%.[wink]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ponekad čitam na forumu, i ispada da se većina investitora drži velikim znalcima, analitičarima, burzovnim mešetarima koji se uglavnom prepucavaju tko je bolji…
Ja sam početkom 2007 uložila sve u jednu dionicu (držim porfelj premalim za disperziju, cash-a nikad nemam) i unatoč prinosu u 2007 od 268%, smatram se i dalje pionirom / napomena: tijekom godine nisam trade-la stoga prinos uključuje i korekciju.
Jesam zadovoljna? Hvala Bogu, jesam…. ali smatram da sam se prekasno uključila i prekasno uočila zlatnu koku, jer bi uspjeh bio daleko veći od postignutog stoga je to glavni razlog što sebe smatram investitorom-pionirom

DDJH-R-A
EIG-R-A
PTKM-R-A
VIS-R-A
ADPL-R-A
DIOK-R-A
BLJE-R-A
SNBA-R-A
KORF-R-A
VPIK-R-A
pozdrav dejavue…… [thumbsup]

trčanje je zakon :)


….. pozdrav dejavue…… [thumbsup]

fulao temu….[embarass]

trčanje je zakon :)


Ponekad čitam na forumu, i ispada da se većina investitora drži velikim znalcima, analitičarima, burzovnim mešetarima koji se uglavnom prepucavaju tko je bolji… Ja sam početkom 2007 uložila sve u jednu dionicu (držim porfelj premalim za disperziju, cash-a nikad nemam) i unatoč prinosu u 2007 od 268%, smatram se i dalje pionirom / napomena: tijekom godine nisam trade-la stoga prinos uključuje i korekciju. Jesam zadovoljna? Hvala Bogu, jesam…. ali smatram da sam se prekasno uključila i prekasno uočila zlatnu koku, jer bi uspjeh bio daleko veći od postignutog stoga je to glavni razlog što sebe smatram investitorom-pionirom

Postovana Kolegice veliki utjecaj na to imate upravo zahvaliti investitorima koji dionice kupuju i prodaju jer bez toga nebi bilo ni burze a ni vaseg ostvarenog rasta .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Konacna tablica! Cestitke kolegama:

ides
toknezev
kuna

Osvojili su prva tri mjesta![thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ne zafrkavaj nego stavi tablicu.[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo, ako se jos stignem ubaciti da i ja dam svoju prognozu 6 sati prije isteka zadnjeg roka 🙂

1. KOEI
2. MLNR
3. ULPL
4. LKPC
5. VIRO
6. DLKV
7. SNBA
8. DDJH
9. HT
10.JNAF

Inace sam kod ULPL, a pogotovo kod LKPC, uracunao i eventualne dokapitalizacije. Ako to zanemarimo, cijena samih dionica vjerojatno nece biti znacajno visa…

PTKM
INA
ADRS-P
KOEI
DDJH
HT
DLKV
VIRO
IPKK
BZJK

New Report

Close