Na Wall Streetu su u četvrtak cijene dionica blago pale jer ulagači nisu bili voljni znatnije riskirati uoči izvješća o zaposlenosti u SAD-u koje bi moglo osjetno utjecati na smjer tržišta.
Dow Jones oslabio je 21 bod, ili 0,13 posto, na 16.558 bodova, a S&P 500 indeks 0,01 posto, na 1.883 boda. Nasdaq indeks ojačao je, pak, 0,31 posto, na 4.127 bodova.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu