Bruxelles Belgijski KBC pred potpisom je ugovora kojim će prodati svoj udio u Novoj ljubljanskoj banci britanskom investicijskom fondu Apax, objavila je Slovenska televizija.
Zasad nema službenih informacija kada bi mogao biti potpisan ugovor između KBC-a i Apaxa. U KBC banci odbili su komentirati prodaju. KBC je svojih 34 posto dionica NLB-a kupio 2002. za 435 milijuna eura, a svoj izlazak iz vlasništva najavio 2006. nakon što je vlada Janeza Janše odbila mogućnost da KBC poveća udio na više od 50 posto.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu