PBZ Croatia osiguranje u utorak je uime i za račun Obveznog mirovinskog fonda PBZ Croatia osiguranje kupilo na Zagrebačkoj burzi 70.000 dionica Podravke, objavljeno je na ZSE.
Dionicom Podravke u utorak je zabilježen blok promet od 35,7 milijuna kuna. U redovnom trgovanju ostvareno je pak 691.000 kuna prometa uz rast zadnje cijene od 0,92 posto, na 367,8 kuna. Dubravko Štimac, član Nadzornog odbora Podravke i predsjednik Uprave PBZ Croatia Osiguranja, 21. kolovoza je uime i za račun navedenog obveznog mirovinskog fonda na Zagrebačkoj burzi kupio 16 dionica Podravke. Dan prije PBZ-CO je na burzi kupio 5327 dionica Podravke. Cijena dionice Podravke na ZSE je u srijedu do 14 i 30 iznosila 362 kune, što predstavlja pad od 0,65 posto.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu