Dok Genentechov upravni odbor važe ponudu od 43,7 milijardi dolara koliko bi se dobilo spajanjem s Rocheom, kompaniji iz San Francisca otkucava biološki sat.
Tržište i regulatori gotovo pa guraju dvije kompanije jednu prema drugoj, piše Fortune. Gotovo 30 godina biotehnološke kompanije živjele su život iz bajke. Samo je prošle godine taj sektor porastao 12,5 posto. No tome će ubrzo doći kraj. Kontrola je sve stroža, tržište sve zahtjevnije, pa je povezivanje s velikim farmaceutskim kompanijama logičan potez.
(Fortune)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu