Većina hotelijera u Hrvatskoj blago je optimistična oko turističke 2025. godine, ali ih brine rast operativnih i troškova rada, jer im to smanjuje profitabilnost i potencijal za investiranje, zaključak je istraživanja o očekivanjima hotelskog sektora predstavljenog u utorak.
Istraživanje su proveli Hrvatska udruga turizma (HUT), Udruga poslodavaca u hotelijerstvu Hrvatske (UPUHH) i tvrtka Deloitte, čija je direktorica u Hrvatskoj Helena Schmidt naglasila da su izazovi hotelijerima i radna snaga te administrativni procesi koji utječu na poslovanje.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu