Povjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa u četvrtak je kaznilo saborskog zastupnika Domovinskog pokreta Stephena Nikolu Bartulicu jer u tri imovinske kartice iz 2015., 2020. i 2021. godine nije prijavio svoju i supruginu tvrtku.
Povjerenstvo je utvrdilo da u imovinskoj kartici iz 2015. nije upisao trgovačko društvo koje je tada bilo u vlasništvu njegove supruge, a zove se Servimus d.o.o.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu