“Žao nam je što je Carina Akerstrom izmijenila procjenu da može obnašati dužnost predsjednice odbora Alecte i što je odlučila podnijeti ostavku”, rekao je predsjednik komisije za imenovanje Kenneth Bengtsson.
Najveći švedski mirovinski fond nije naveo razlog ostavke Akerstrom, priopćivši tek da, po njihovom mišljenju, posrijedi nije sukob interesa koji se ne bi mogao riješiti uobičajenom procedurom.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu