Britanski proizvodni sektor izvijestio je o prvim naznakama bolje poslovne klime, nakon neizvjesnosti u globalnom gospodarstvu i domaćih političkih previranja zadnjih nekoliko godina.
Trgovačka grupa Make UK objavila je istraživanje koje pokazuje da su prvi puta u zadnje četiri godine izvozne narudžbe premašile domaće, što sugerira da kompanije posluju na brže rastućim ili novim tržištima, za razliku od “anemičnog” britanskog.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu