Predsjednik Hrvatskog sabora Gordan Jandroković i ministar vanjskih i europskih poslova Gordan Grlić Radman posjetili su hotel hrvatske reprezentacije u Dohi poželjevši sreću “Vatrenima” u susretu protiv Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva u Katru.
Predsjednik Sabora i ministar vanjskih i europskih poslova održali su kratak sastanak s predsjednikom Hrvatskog nogometnog saveza Marijanom Kustićem, razgovarali su i s izbornikom Zlatkom Dalićem, no s igračima se nisu susreli ne želeći remetiti njihov mir uoči važnog ogleda.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu