Stečajna upraviteljica Keruma d.o.o potvrdila je da je na nedavno održanom ročištu za prodaju stana Keruma d.o.o u Zadru pristigla 2,1 milijun kuna vrijedna ponuda zagrebačkog poduzetnika Vladimira Noršića.
Nekretnina Keruma d.o,o u stečaju – stan od 123 četvorna metra u zgradi na Trgu kneza Višeslava u Zadru bio je procijenjene vrijednosti 1.713,026 kuna, a četiri pripadajuća spremišta nešto više od 80.000 kuna.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu