Za imovinu nekadašnjeg građevinskog giganta, Hidrogradnju iz Sarajeva zainteresirane su kompanije iz Švicarske, Italije i Australije, potvrdio je za Nezavisne Zijad Fazlagić, stečajni upravitelj ovog poduzeća, javlja portal eKapija.
Imovina Hidrogradnje, koja je od 2017. godine u stečaju, se prodaje po početnoj cijeni od 88.067.552 KM. U javnom oglasu za stoji da će prodaja ovog privrednog subjekta javnim nadmetanjem biti održana 19. listopada u podne u sjedištu prodavatelja,a jedan od uvjeta je nastavak poslovanja osnovne djelatnosti Hidrogradnje, uz zadržavanje postojećeg broja zaposlenih.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu