Posljedice vladine odluke o ograničavanju cijena dijela namirnica već se osjete u nekim trgovinama, a sve bi moglo rezultirati kako ste to fino kaže poremećajima u opskrbi ili kolokvijalno – nestašicama.
Već jučer, prvog dana primjene, se dalo primijetiti da potrošači kupuju povećane količine šećera, a danas u velikoj trgovini na zapadnom dijelu Zagreba nije bilo moguće kupiti niti zrno šećera.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu