Grad Beograd planira kupovinu više od milijun komada zaštitnih maski za lice i za ovu nabavku je izdvojio 7,7 milijuna dinara (oko 66 tisuća eura), piše danas.rs.
Sekretarijat za poslove odbrane, vanrednih situacija, komunikacije i koordinaciju odnosa sa građanima oglasio je javnu nabavku milijun komada jednokratnih zaštitnih maski i 100.000 maski za lice KN 95 bez filtera.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu