Ines Pevec je kao studentica farmacije 2010.godine stradala u prometnoj nesreći i postala paraplegičar. U jednom trenu srušio joj se cijeli svijet, sve njene ambicije i planovi su nestali. Nakon dvije godine liječenja, vratila se na studij.
To je za nju bila iznimno teška odluka jer je kao jedini student u invalidskim kolicima, bila u centru pažnje. Tada je shvatila da se mora boriti, dokazati svima i sebi da može biti uspješan student i opravdati povjerenje profesora koji su joj pružili mogućnost nastavka studiranja.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu