Kompanija Johnson&Johnson objavila je u utorak kako će odgoditi uvođenje svog cjepiva protiv covida-19 u Europi te da pregledava slučajeve stvaranja krvnih ugrušaka nakon cijepljenja s europskim zdravstvenim tijelima.
“Sigurnost i dobrobit ljudi koji koriste naše proizvode naš su glavni prioritet”, rekli su iz Johnson & Johnsona podsjetivši da je u Sjedinjenim Državama već primijenjeno više od 6,8 milijuna doza njegovog cjepiva protiv covida otkako je odobreno krajem veljače.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu