Argentina je postigla dogovor sa stranim privatnim kreditorima o restrukturiranju 99 posto od ukupno 66 milijardi dolara duga, objavio je ministar gospodarstva Martin Guzman.
Kreditori su ponudili otkup 93,5 posto novih obveznica, što će Argentini omogućiti restrukturiranje toga duga gotovo u cijelosti, rekao je ministar, a prenose agencije. Nove obveznice trebale bi biti izdane u petak.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu