Prije tri godine gradska uprava, na čelu s gradonačelnikom Matom Frankovićem i zamjenicama Jelkom Tepšić i Orlandom Tokić preuzela je odgovornost za upravljanje gradom Dubrovnikom. Tijekom tog vremena realizirani su i pokrenuti brojni projekti te provedeno niz mjera čiji je cilj bio osigurati najbolju moguću kvalitetu života svim generacijama Dubrovčana.
Od kapitalnih projekata potrebno je istaknuti da su završeni građevinski radovi na prvoj osnovnoj školi nakon 35 godina, još slijedi i opremanje škole, a ukupan iznos investicije je 75 milijuna kuna. Pročistač pitke vode u Komolcu pušten je u rad, a ove godine vrata otvara i Studentski dom u koji je grad uložio 30 milijuna kuna.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu