Zajednica ponuditelja u kojoj su Kolektor CPG iz Slovenije, GP Krk iz Hrvatske i EURO-ASFALT iz Bosne i Hercegovine, odabrana je na javnom natječaju s ponudom od 456,36 milijuna kuna za gradnju prometnice državne ceste D 403 u Rijeci, od čvora Škurinje do luke Rijeka.
Procijenjeno je da je ponuda zajednice ponuditelja valjana i prema kriteriju za odabir ponude ocijenjena je ekonomski najpovoljnijom, stoji u odluci o odabiru Hrvatskih cesta od 4. svibnja.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu