U Srbiji će od utorka 21. travnja početi postupno ublažavanje mjera propisanih nakon uvođenja izvanrednog stanja zbog koronavirusa, priopćio je u subotu navečer srbijanski predsjednik Aleksandar Vučić, najavivši za prvu polovinu svibnja isplatu jednokratne pomoći od po 100 eura svim punoljetnim građanima.
Prva mjera bit će ublažavanje zabrane kretanja, pa će policijski sat trajati od 18 sati do pet ujutro, umjesto od 17 sati.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu