Tržišta potrošačke elektronike, računala, televizora, pametnih telefona i brojna druga imaju problema s opskrbom zbog izbijanja epidemije koronavirusa u Kini.
Ali, iako je obustava dostave dijelova iz Kine za neke europske kompanije šok, veliki je problem i pronalazak drugih dobavljača koji će sada imati koristi, barem na kratko vrijeme. Među njima je i nekoliko slovenskih kompanija, pišu Finance.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu