Rusija želi da se situacija u Agrokoru riješi na zadovoljstvo svih strana, uključujući ruske banke Sberbank i VTB, izjavio je u petak u Splitu ruski veleposlanik u Hrvatskoj Anvar Azimov.
Razgovori između Sberbanka i Agrokora se nastavljaju, rekao je Azimov novinarima na marginama Prvog međunarodnog Energetskog foruma EU-Rusija, ne navodeći pojedinosti.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Je sigurno ce Rusija oprostiti 1 milijardu eura. Pa nisu Rusi Hrvati. Sto je to za nas. Pis of kejk.
zadovoljstvo svih strana ne postoji.
rusi ce popusiti lovu i to veliku.
bas me zanima tko ce na kraju platiti glavom jer ovo bez toga ne moze zavrsiti
Uključite se u raspravu