Kompanija Hesteel ostvarila je prodaju više od 120.000 tona finalnih čeličnih proizvoda u svibnju i financijski prihod od oko 77 mil. dolara, čime je zabilježila najveći uspjeh u posljednjih godinu dana, od dolaska u Srbiju.
Kako je priopćeno iz kompanije, taj rezultat postignut je zahvaljujući predanom radu svih zaposlenika bivše Željezare Smederevo, ali i činjenici da je Hesteel prepoznat kao ozbiljan proizvođač čelika. Usto, globalna moć integracije resursa i dobra organizacija posla pridonijeli su da dođe do ovog značajnog uspjeha.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu