Malezijskom milijarderu Vincentu Tanu, prema pisanju portala Bloomberg, nogomet je dosadio i spreman je prodati sve svoje klubove, uključujući i FK Sarajevo.
Američki medij tvrdi da Tan nije ispunio svoja očekivanja kroz nogomet, a istovremeno nije ispunio ni očekivanja navijača klubova koje je vodio, budući da nijedan klub u njegovom vlasništvu nije napravio ozbiljniji iskorak, prenosi Sport1.ba. Sada će malezijski milijarder pokušati povući iz vlasništva klubova, a prema pisanju Bloomberga, Tan će tražiti oko 50 milijuna dolara za Cardiff City, u kojeg je prilično uložio bez značajnijeg povrata.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu