Već proglašen top-gradom, koji je među prvih deset gradova Hrvatske u privlačenju europskih i fondovskih sredstava, Grad Pleternica dobio je odobrenje za sudjelovanje u novom projektu koji se financira novcem EU.
Ovaj put radi se o projektu prekogranične suradnje, u kojemu iz BiH sudjeluje Tomislavgrad, a ukupna vrijednost projekta veća je od 17,5 milijuna kuna. Dio koji će pripasti Pleternici veći je od 10,5 milijuna kuna, a cijelu investiciju prati s 85-postotnim udjelom, uz što će Grad Pleternica uložiti oko 1,5 milijuna kuna svojih sredstava.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu