British American Tobacco (BAT) i CID Adriatic Investments postigli su načelni sporazum o prodaji duhanskog dijela poslovanja Fabrike duhana Sarajevo (FDS), a konačni ugovor bit će potpisan u sljedećih nekoliko dana.
BAT će od FDS-a preuzeti njegove duhanske brendove i maloprodajno poslovanje (Tobacco Press). BAT i FDS sklopit će ugovor o nastavku proizvodnje brendova FDS-a u Sarajevu, javlja Indikator.ba.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu