Koliko su svjetske burze ovih dana potonule zbog pada funte izazvanog britanskom referendumskom odlukom o izlasku iz Europske unije, toliko ih je, barem donekle, "digao" dobar start s dionicama tehnološkog startupa.
Američki Twilio, koji razvija softver za govornu komunikaciju i poruke (koristi ga, primjerice, Uber, u odnosima s putnicima u svojim vozilima), prvog je dana izlista na njujorškoj burzi "buknuo" i dionice su s početnih 15 dolara eksplodirale na 28,79 dolara, odnosno 92% od prve vrijednosti.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu