Ivica Mudrinić, bivši HDZ-ov ministar prometa, negdašnji šef Hrvatskog telekoma (HT) i do 1. siječnja stariji potpredsjednik Deutsche telekoma (DT), na poslovnu scenu vraća se s najvećim coworking prostorom u Hrvatskoj HUB385, no u novom biznisu, čini se, neće surađivati s operaterom što ga je godinama vodio nego s njegovim prvim konkurentom.
U petak je, naime, na svečanom otvaranju HUB385 imao aktivnu wifi mrežu pod brendom Vip. Ivana Šoljan, koja je uz Mudrinića i Antu Magzana susonivačica HUB-a 385, nije željela potvrditi je li uistinu riječ o Vipnetu. No, naglasila je da pružatelj usluga interneta neće biti "operater na kojeg svi mislimo", aludirajući na HT. "Ne mogu još ništa potvrditi. Iako je internet već spreman i može se koristiti u našem prostoru, još nismo formalno potpisali ugovor s operaterom", kaže Šoljan.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Da li znate da je gosp. Mudrinić Gay?
Super je da Mudrinić napravi neki patent, pa da to opet pokloni hrvatskom narodu. A hrvatski narod je uvijek bio velikodušan prema ovakvim spodobama.
Uključite se u raspravu