Grad Split bio je domaćin najvećeg prestavljanja Crocs obuće na području Balkana do sada, gdje je bila prestavljena kolekcija Crocs za sezonu proljeće/ljeto 2016. Crocs, najveći proizvođač ljetne obuće na svijetu, ove godine izabrao je hrvatsku obalu, točnije Split.
Prezentacija se odvijala početkom lipnja u elitnom hotelu Radisson Blu u Splitu te je bila namijenjena europskim distributerima.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu