Anto Perković, bivši predsjednik Uprave Badela 1862 i njegov sin Ivan više nemaju dioničarskih udjela u tvrtki. U četvrtak (9. travnja) su otac i sin Perković isplaćeni temeljem nagodbe koju su potpisali 17. ožujka s aktualnim većinskim vlasnikom tvrtke, a to je država.
S ovom isplatom, stoji u obavijesti koja je danas proslijeđena svim zaposlenicima Badela (Poslovni dnevnik dobio je presliku), "u cijelosti su riješeni svi statusni i ostali sporovi između društva Badel 1862 i Ante Perkovića te njegovog sina Ivana, čime je istodobno okončana i pravna nesigurnost u vezi s postojećom vlasničkom strukturom društva Badel 1862 u kojoj je Republika Hrvatska većinski dioničar."
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu