Američki veleposlanik Kenneth Merten posjetio je u srijedu Varaždin, a nakon razgovora sa čelnicima lokalne vlasti izjavio je kako se čini da su u Varaždinu i Varaždinskoj županiji dobri uvjeti za privlačenje stranih investicija, dodavši da se nada većem broju američkih investitora u Hrvatskoj u idućim mjesecima i godinama.
O mogućnostima gospodarske suradnje američki veleposlanik je u varaždinskoj Gradskoj vijećnici razgovarao s gradonačelnikom Goranom Habušom i županom Predragom Štromarom.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu