Predsjednik Republike Ivo Josipović izajvio je danas kako ne želi ocjenjivati presudu za Fimi mediju jer je ona nepravomoća, a na načelnoj razini pozitivnom porukom smatra činjenicu da se u Hrvatskoj može voditi postupak protiv visoko rangiranih političara i političke stranke.
"Pričekajmo da presuda postane pravomoćna, onda o konkretnom slučaju", rekao je Josipović novinarima u sklopu boravka u SUVAG-u upitan za komentar presude kojom su nepravomoćno krivima za izvlačenje novca iz državnih institucija i tvrtki preko marketinške agencije Fimi media proglašeni HDZ, bivši premijer i čelnik te stranke Ivo Sanader i drugi.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Može li se suditi čelnim ljudima sveučilišta zbog afere Index u kojoj se udružiše brojni profesori radi prodaje ispita?
Uključite se u raspravu