Na društvenoj mreži Linkedin pojavile su se zabavne fotografije mladog američkog para Briana i Kristen Wimberley, koji oduševljeno piše o Splitu i poslu koji u tom gradu želi pokrenuti.
Pristali su o svojim planovima razgovarati za Poslovni dnevnik samo nekoliko sati prije nego je lansiranja njihova crowdfunding kampanja na platformi indiegogo.com, kojom žele prikupiti 64.500 američkih dolara za otvaranje juice i smoothie bara u Splitu. U svojoj najavi napisali su kako domaćim "ulagačima" nude posebne pogodnosti, a na pitanje na kojoj će se lokaciji nalaziti njihov Quixotic bar, Brian odgovara kako će i o tome odlučiti "ulagači" – otvorit će ga gdje njima to odgovara.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu