Još uvijek se ne zna hoće li azarbajdžanska tvrtka Azmont Investments, koja gradi veliki turistički kompleksa u crnogorskom Kumboru, srušiti Titovu vilu u Meljinama, pokraj Herceg-Novog.
Naime, prema pisanju Vijesti Azeri su na tri godine zakupili vilu Lovćenka u krugu Opće bolnice Meljine, zdanje s četiri luksuzna apartmana koje predsjednik bivše SFRJ nije nikad koristio, ali jesu brojni drugi tadašnji dužnosnici, te ga kani srušiti u sklopu izgradnje kompleksa u kojem bi bili smješteni Azmont studio centar i partnerska arhitektonsko-dizajnerska kompanija Harper Downie iz Londona.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu