Iako u Europi još uvijek vlada gospodarski nered, posljednje brojke o proizvodnji govore o oporavku i velikom povratku Europe, analizira BusinessInsider.
Podaci PMI o proizvodnim sektorima pokazuju opće poboljšanje europskog gospodarstva u lipnju. Europa po PMI-u više nije “bolesnik svijeta” te se pažnja usmjerava prema slabijim brojkama azijskih gospodarstava, u prvom redu Kine.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu