Ulaskom Hrvatske u Europsku uniju neće se dogoditi ništa dramatično, jer hrvatsko je tržište već prilično integrirano u europsko, na kojem su već prisutne najkonkurentnije hrvatske tvrtke, a ni izlazak iz CEFTA-e nije bitnija prijetnja jer će se odnosi s time zemljama riješiti određenim izvoznim kvotama koje će hrvatske tvrtke barem kratkoročno koristiti zbog već definiranih poslovnih odnosa, istaknuo je danas potpredsjednik Vlade Branko Grčić.
Bitniji šok za svoje kompanije ne očekuju ni ostali sudionici panel rasprave "Jesmo li spremni za EU i gdje je naša prilika?", održane u sklopu Dana poduzetnika u organizaciji Hrvatske udruge poslodavaca (HUP).
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu