Slovenski trgovački lanac Mercator u prva tri mjeseca zabilježio je oko 660 milijuna eura prihoda i osam milijuna eura čistog gubitka iz poslovanja, prema neslužbenim informacijama koje je u utorak objavio poslovni list "Finance".
List navodi da su rezultati lošiji od očekivanja. O rezultatima poslovanja u prvom kvartalu danas će raspravljati nadzorni odbor, a trebali bi službeno biti poznati do kraja tjedna. Tada će se po navodima konzorcija vlasnika 53 posto dionica tvrtke, banaka i Pivovarne Laško (PL), nastaviti razgovori o mogućoj prodaji njihova udjela za što su zaprimljene dvije obvezujuće ponude.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu