Intrigantan je podatak da se o stilu života jednoga od najpoznatijih hrvatskih poduzetnika Danka Končara i njegove obitelji više može doznati preko web stranica jedne londonske agencije za dadilje nego iz brojnih hrvatskih medijskih izvora. Na službenim stranicama Easyaupair.com egzistira i profil obitelji Koncar. Očito je nastao 2. travnja 2008., kada se Dankova kćerka Lana dala u britanskoj metropoli u potragu za dadiljom za tada jednogodišnjeg sina Noah.
Slovenska dadilja
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Pa ovo je gore od gorega.
Skoro dvije stranice tiskanog izdanja – na što ?
Konstataciju da je Končar bogat čovjek. To već znamo.
Nikad on to nije skrivao – npr. kod Stankovića u Nu2 je puno toga intrigantnijeg naveo, od da je u Rusiji imao ex-KGB-ovca ‘na plaći’ do toga da je u Južnoj Africi kupio rudnike jer mu jedinom uopće nisu bili važni kriteriji zaštite okoliša.
Svi znamo što i tko je Končar. On je mešetar, špekulant tj. ‘shark’. Sve što kupi je za preprodaju – nekad će to proći dobro za ostale, nekad neće.
Osnovno pitanje je zašto smo našu brodogradnju doveli u situaciju da je samo takvi žele kupiti.
Čemu pisati o malom djetetu i njegovim dadiljama. Ili gdje provode ljetovanje. Što će Poslovni dnevnik uvesti rubriku Moja Tajna ili tabloidne stranice. Što se pokušavate prodat Rupertu Murdochu.
Zašto ne pišete tao npr. o Todoriću i njegovim nekretninama (tj. “hotelu”) ?
Uglavnom sramota, mislio sam da je Stanković dodaknuo dno kad je ugostio onog birtijaškog stručnjaka, ali ovo je novo dno dna.
Jel to možda neko natjecanje u tijeku ? Koji medij će više srozati novinarsku profesiju u tjedan dana ?
Ako je, obavijestite javnost, jer me pobjednik jako interesira.
Ma, ne obazirite se na ljubomornu konkurenciju……..ajde, recite , gdje danas
uopće možete čitati o ovakvim, podacima….NIGDJE…nekad davno u nekim listovima,
uostalom, ovakve se – OVDJE BESPLATNE TEME, plaćaju u štampi…..!
Svijet poduzetništva je more……za neke plitko priobalje, gdje znaju svaki
kamen, a za mnoge dio svemira…..neistraženo i zanimljivo….
Odličan tekst, bravo, samo niste naveli koju boju lajne ima pas čokoladne boje?
Istraživačko novinarstvo! Not
Uključite se u raspravu