Tom Hicks Jr., sin suvlasnika engleskog prvoligaša Liverpoola Toma Hicksa, podnio je ostavku na mjesto direktora kluba u ponedjeljak nakon svađe s jednim od navijača.
Navijač je poslao e-mail Hicksu mlađem s linkom na priču u Liverpool Echou o klupskom dugu, ali je list nakon toga objavio kako je Amerikanac burno i svađalački odgovorio. Forumi navijača reagirali su bijesno tražeći Hicksovu ostavku, a on je, iako se ispričao, odstupio s mjesta direktora. “Nogometni klub Liverpool danas objavljuje da je Thomas Hicks podnio ostavku na mjesto direktora kluba, ali i druge tvrtke Kop Holdings”, stoji u priopćenju objavljenom na web stranicama kluba.
(r)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu